Alle hold

  • Holdnr
  • Kursus
  • Startdato
  • Underviser
  • Sted

Holdnr

Kursus

Startdato

Underviser

Sted

24149

Pilates

Man
08.01.24 kl. 10.00

Nina Krogh Bertelsen

Fysio Klinik Snedsted

Pilates

Holdnr: 24149

Start: Man 08.01.24 kl. 10.00

Underviser: Nina Krogh Bertelsen

Sted: Fysio Klinik Snedsted

24120

Bevægelse i varmt vand

Man
08.01.24 kl. 15.30

Jette Tøfting Jensen

Thy Hallen

Venteliste

Bevægelse i varmt vand

Holdnr: 24120

Start: Man 08.01.24 kl. 15.30

Underviser: Jette Tøfting Jensen

Sted: Thy Hallen

24121

Bevægelse i varmt vand

Man
08.01.24 kl. 16.00

Jette Tøfting Jensen

Thy Hallen

Venteliste

Bevægelse i varmt vand

Holdnr: 24121

Start: Man 08.01.24 kl. 16.00

Underviser: Jette Tøfting Jensen

Sted: Thy Hallen

24169

Hold kroppen i gang

Tor
11.01.24 kl. 14.15

Gitte Rægaard Hansen

Lailas Fys i Østerild

Hold kroppen i gang

Holdnr: 24169

Start: Tor 11.01.24 kl. 14.15

Underviser: Gitte Rægaard Hansen

Sted: Lailas Fys i Østerild

24169E

Hold kroppen i gang

Tor
11.01.24 kl. 14.15

Laila Kragh Thøgersen

Lailas Fys i Østerild

Venteliste

Hold kroppen i gang

Holdnr: 24169E

Start: Tor 11.01.24 kl. 14.15

Underviser: Laila Kragh Thøgersen

Sted: Lailas Fys i Østerild

24161

Yoga

Tor
11.01.24 kl. 17.30

Yulia Burdina

Multicentret Østerild

Yoga

Holdnr: 24161

Start: Tor 11.01.24 kl. 17.30

Underviser: Yulia Burdina

Sted: Multicentret Østerild

24114

Brystopererede kvinder

Fre
12.01.24 kl. 12.00

Dorthe Søe Munk

Fysio Klinik Snedsted

Brystopererede kvinder

Holdnr: 24114

Start: Fre 12.01.24 kl. 12.00

Underviser: Dorthe Søe Munk

Sted: Fysio Klinik Snedsted

24135

Vandfitness

Man
15.01.24 kl. 19.00

Merethe Henriksen

Sjørring Hallen

Vandfitness

Holdnr: 24135

Start: Man 15.01.24 kl. 19.00

Underviser: Merethe Henriksen

Sted: Sjørring Hallen

24156

Brystopererede kvinder

Tir
16.01.24 kl. 08.45

Dorthe Søe Munk

Plantagehuset

Venteliste

Brystopererede kvinder

Holdnr: 24156

Start: Tir 16.01.24 kl. 08.45

Underviser: Dorthe Søe Munk

Sted: Plantagehuset

24157

Skøre knogler

Tir
16.01.24 kl. 10.30

Dorthe Søe Munk

Plantagehuset

Venteliste

Skøre knogler

Holdnr: 24157

Start: Tir 16.01.24 kl. 10.30

Underviser: Dorthe Søe Munk

Sted: Plantagehuset

24136

Kondition og styrke i vand

Ons
17.01.24 kl. 09.00

Merethe Henriksen

Sjørring Hallen

Venteliste

Kondition og styrke i vand

Holdnr: 24136

Start: Ons 17.01.24 kl. 09.00

Underviser: Merethe Henriksen

Sted: Sjørring Hallen

24125

Bevægelse i varmt vand

Ons
17.01.24 kl. 14.15

René Krath Helweg

Thy Hallen

Venteliste

Bevægelse i varmt vand

Holdnr: 24125

Start: Ons 17.01.24 kl. 14.15

Underviser: René Krath Helweg

Sted: Thy Hallen

24126

Bevægelse i varmt vand

Ons
17.01.24 kl. 14.45

René Krath Helweg

Thy Hallen

Venteliste

Bevægelse i varmt vand

Holdnr: 24126

Start: Ons 17.01.24 kl. 14.45

Underviser: René Krath Helweg

Sted: Thy Hallen

24137

Fysio Flow

Tor
18.01.24 kl. 16.15

Merethe Henriksen

Sjørring Skole

Venteliste

Fysio Flow

Holdnr: 24137

Start: Tor 18.01.24 kl. 16.15

Underviser: Merethe Henriksen

Sted: Sjørring Skole

24138

Fysio Flow

Tor
18.01.24 kl. 18.00

Merethe Henriksen

Sjørring Skole

Venteliste

Fysio Flow

Holdnr: 24138

Start: Tor 18.01.24 kl. 18.00

Underviser: Merethe Henriksen

Sted: Sjørring Skole

24139

Herre Fysio Flow

Tor
18.01.24 kl. 19.45

Merethe Henriksen

Sjørring Skole

Herre Fysio Flow

Holdnr: 24139

Start: Tor 18.01.24 kl. 19.45

Underviser: Merethe Henriksen

Sted: Sjørring Skole

24158

Fysio Flow og blid styrke af kropskernen

Man
22.01.24 kl. 12.30

Merethe Henriksen

Hestestalden

Få pladser

Fysio Flow og blid styrke af kropskernen

Holdnr: 24158

Start: Man 22.01.24 kl. 12.30

Underviser: Merethe Henriksen

Sted: Hestestalden

24146

Liv til lungerne

Tir
23.01.24 kl. 09.00

Merethe Henriksen

Hundborg Skole

Venteliste

Liv til lungerne

Holdnr: 24146

Start: Tir 23.01.24 kl. 09.00

Underviser: Merethe Henriksen

Sted: Hundborg Skole

24154

Pilates

Man
05.02.24 kl. 11.30

Yulia Burdina

Plantagehuset

Pilates

Holdnr: 24154

Start: Man 05.02.24 kl. 11.30

Underviser: Yulia Burdina

Sted: Plantagehuset

24131

Ud i det fri

Ons
03.04.24 kl. 11.00

Nina Krogh Bertelsen

Vestervig-Agger Aktivitetscent

Ud i det fri

Holdnr: 24131

Start: Ons 03.04.24 kl. 11.00

Underviser: Nina Krogh Bertelsen

Sted: Vestervig-Agger Aktivitetscent

24170

Fysio Flow hensyntagende

Man
29.04.24 kl. 10.00

Ditte Bak Svendsen

Thy Event og Naturcenter

Venteliste

Fysio Flow hensyntagende

Holdnr: 24170

Start: Man 29.04.24 kl. 10.00

Underviser: Ditte Bak Svendsen

Sted: Thy Event og Naturcenter

24180

Fysio Flow hensyntagende

Man
29.04.24 kl. 11.30

Ditte Bak Svendsen

Thy Event og Naturcenter

Få pladser

Fysio Flow hensyntagende

Holdnr: 24180

Start: Man 29.04.24 kl. 11.30

Underviser: Ditte Bak Svendsen

Sted: Thy Event og Naturcenter

24124

Bevægelse i varmt vand

Tir
30.04.24 kl. 13.30

Ditte Bak Svendsen

Thy Hallen

Venteliste

Bevægelse i varmt vand

Holdnr: 24124

Start: Tir 30.04.24 kl. 13.30

Underviser: Ditte Bak Svendsen

Sted: Thy Hallen

24127

Bevægelse i varmt vand

Tir
30.04.24 kl. 14.10

Ditte Bak Svendsen

Thy Hallen

Få pladser

Bevægelse i varmt vand

Holdnr: 24127

Start: Tir 30.04.24 kl. 14.10

Underviser: Ditte Bak Svendsen

Sted: Thy Hallen

24178

Fysio Flow alment

Ons
01.05.24 kl. 18.00

Ditte Bak Svendsen

Thy Event og Naturcenter

Fysio Flow alment

Holdnr: 24178

Start: Ons 01.05.24 kl. 18.00

Underviser: Ditte Bak Svendsen

Sted: Thy Event og Naturcenter

24195

Kend din egn og omegn

12.06.24 kl. 19.00

Connie Wissing Larsen

Under åben himmel

Kend din egn og omegn

Holdnr: 24195

Start: 12.06.24 kl. 19.00

Underviser: Connie Wissing Larsen

Sted: Under åben himmel

24269

Hold kroppen i gang

Tor
13.06.24 kl. 14.15

Gitte Rægaard Hansen

Lailas Fys i Østerild

Hold kroppen i gang

Holdnr: 24269

Start: Tor 13.06.24 kl. 14.15

Underviser: Gitte Rægaard Hansen

Sted: Lailas Fys i Østerild

24228

Qigong

Tir
10.09.24 kl. 16.30

Tina Oddershede Vangsgaard

Bedsted Skole

Qigong

Holdnr: 24228

Start: Tir 10.09.24 kl. 16.30

Underviser: Tina Oddershede Vangsgaard

Sted: Bedsted Skole

24296

Fællessang og sund debat med Mathias Hammer

Lør
28.09.24 kl. 14.00

Mathias Hammer

Kirsten Kjærs Museum

Fællessang og sund debat med Mathias Hammer

Holdnr: 24296

Start: Lør 28.09.24 kl. 14.00

Underviser: Mathias Hammer

Sted: Kirsten Kjærs Museum

Se alle vores hold i et samlet overblik. Du kan sortere listen ved at klikke på en kolonne.